Školení v počítačové učebně

Školení v učebně

Poznejte lépe možnosti informačního systému GC ÚPRAVY® a prohlubte své znalosti při práci s programem. V počítačové učebně si můžete pracovní postupy ihned vyzkoušet. Při školení také dostanete vzdělávací materiál, který vám pomůže v praxi při zadávání a vyhodnocování evidencí. Naše firma je akreditovaný vzdělávací subjekt MZe. Školení zajišťuje tým pracovníků s dlouholetou praxí v oboru.

Kde se školení koná?

V sídle společnosti GEOCENTRUM, spol. s r.o., tř. Kosmonautů 1143/8B, Olomouc (mapa). V nově rekonstruované učebně je připraven počítač pro každého účastníka. Jak se k nám dostanete? Autobusem č. 12,13,19 zastávka Vejdovského, tramvají č.1, 5, 7, zastávka Vejdovského, pěšky od hlavního nádražní cca 10 min, parkování je možné na tř. Kosmonautů (zdarma).

Čas školení

Začínáme v 9 hodin, končíme v cca 15 hodin (pokud není uvedeno jinak), včetně přestávky na oběd a krátkých pauz.

 

Cena a způsob platby

Cena celodenního školení je 1 900 Kč/osobu bez DPH. Každý další účastník z téhož podniku platí 1 500 Kč bez DPH. Platbu, prosím, proveďte předem na číslo účtu: 59309811/0100, variabilní symbol = IČ, specifický symbol = datum školení (např. 22032010 - mmddrrrr). Doklad vám bude předán v den školení. Platba v den konání je možná jen po předchozí domluvě. V ceně je zahrnuto: káva/čaj, minerálka, oběd a vzdělávací materiály (pokud není uvedeno jinak).
V případě storna objednávky 2 dny před školením bude účtován poplatek ve výši 500 Kč. S vyřízením objednávky jsou spojené náklady na fakturaci, objednávku obědů a je blokováno místo pro jiného účastníka.


Komu je určeno

Všem uživatelům programu GC ÚPRAVY® kteří s programem ještě nezačali, případně jsou uživateli jen krátce a chtějí se naučit a ujasnit si správné pracovní postupy. Nabízíme také školení pro pokročilé uživatele, kteří si osvojí pokročilé funkce programu. Pro koho je konkrétní školení připraveno uvádíme vždy v tématu školení.


Termíny a objednávka školení

V případě velkého zájmu vypíšeme další termíny školení, sledujte náš web.
Nyní nejsou vypsány žádné termíny školení.

Jak a do kdy objednat

Objednávku školení můžete provést na webu pomocí formuláře, e-mailem, nebo poštou. Prosíme o uvedení všech údajů dle objednávkového formuláře na webu. Termín zaslání objednávek proveďte dle data uvedeného v přehledu školení, úhradu dle termínu v potvrzovacím e-mailu.